Duben 2013

6.4.2013

6. dubna 2013 v 11:51 | WeirdBitch† |  Diary
Takže asi bych se vám měla omluvit,že jsem podledních pár dní toho moc nepřidávala,ale měla jsem toho vážně moc - psali jsme čtvrtletní práci z matiky,kterou jsem pokazila a dalších moc písemek.Na komentáře a tak vám odepíšu potom:)
↑ani nevím proč,ale pořád poslouchám tuhle písničku..je hodně dobrá.Abde má podle mě hodně silné texty:)!
Možná jste si všimli,že píšu v nové rubrice "Diary" tahle rubrika mi bude sloužit víceméně jako deníček z každodeního života:)

Včerejšek jsem ve škole nějak přežila.Poslední 2 hodiny jsme měli laborky z fyziky(zase).Střídá se to s výtvarkou a vždycky to vyjde,tak blbě,že laborky má jen ta moje polovina:X.Potom ke mně šla moje nejlepší kamarádka(ano,už se bavíme:))Dělaly jsme videa na asku a dívaly se na film: Panna nebo Orel. Film byl daleko lepší než jsem čeklala:)!Doporučuji všem!:)Vážně stojí za shlédnutí:)

↑já a Zdenička/fotka ze včerejška:)

Dneska jsem se víceméně zatím jen válela-_- a odpoledne asi půjdu běhat se psem:)

I've been crazy for you all this time

3. dubna 2013 v 17:14 | WeirdBitch† |  Articles

Buďme k sobě upřímné a přiznejme si,že každé z nás bije srdce jen pro jednoho-pro kluka,kvůli kterému by jsme udělaly snad cokoliv na světě
Ikdyž to pro nás není většinou dobré,stejně velká většina z nás to prostě přehlíží a jde si za svým.

Přiznám se jsem jedna z "těch slečen",které tvrdí,že se jích to netýká a "tahají" se s jinýma klukama,ale v stejně v srdci nosí jen toho jednoho-toho na,kterého myslí celý den:). V mém případě je největší paradoxem to,že snad nikoho z mých kamarádů by snad ani ve snu nenapadlo po kom ve skutečnosti toužím.Všichni jsou přesvědčení o tom,že ví pravdu,ale ve skutečnosti ví velké prd.Říkají mi,že si mám přiznat,že bych chtěla chodit s tím nebo s tím klukem,ale stejně, když jim řeknu,že ne tak mi nevěří.Vždycky si říkám jestli jim někdy dojde,že je to úplně jinak, a že ostatní kluci jsou jen takové "nouzovky".


Upřímně závidím těm slečnám,které se svým milovaným můžou chodit,kdyby se mi poštěstilo až takhle byla bych ta nejšťasnější holka na světě.Já jsem momentálně spíš považována za zapomenutou dobrou kamarádku-_-.

Nejdřív jsem si myslela o kolik to ty pěkné slečny mají lehčí,ale když se nad tím zamyslím,tak to mají ještě horší,protože vlastně nikdy neví na čem jsou. Neví jestli je ten kluk má opravdu rád nebo je s něma jen kvůli vzhledu,což si myslím,že je ta nejhorší věc-to největší zlo.

Když už jsme u toho nejvíc mě mrzí,že odmítám kluky,kteří mě mají opravdu rádi a záleží jim na mně,ale já si k nim prostě nedokážu najít cestu..a jdu si jen za tým svým cílem,ale beru to tak,že nemá cenu se trápit-určitě přijde někdy jiný kluk díky,kterému pochopím,proč to s ostatníma nevycházelo:)..

Jumping

2. dubna 2013 v 14:56 | WeirdBitch† |  Beauty
Hned na začátku bych chtěla moc poděkovat svojí kamarádce Sissi,která mi udělala tenhle design(který ještě není úplně hotový-rubriky v záhlaví ještě nefungují).Sama bych to nikdy nezvládla,co se týče grafiky jsem naprosté poleno:D:(.Takže velké DÍKY:)Nedávno jsem přestala dělat twirling(závodní mažoretky),které jsem dělala téměř celou základní školu a přemýšlela jsem,jak se udržet "ve formě" no spíš,aby se se mě nestal hned vepřík:). Od svojí kamarádky jsem se dozvěděla,že hodí do fitky "na trampolínky".Neodolala jsem a chtěla jsem si to taky zkusit,tak jsem se minulý týden vydala se svojí kamarádkou do nejbližšího fitka.Upřímně jsem čekala,že to bude velmi lehké , a že se budeme nudit,ale po ani né 10 minutách skákání jsem rychle změnila názor:):D.

Trochu jsem pátrala na internetu a zjistila jsem,že jumping patří mezi neúčinější a nejrychlejší metody tvarování postavy(hlavně nohou a zadečku)
Jumping bych přirovnala k aerobiku na trampolínkách. Hodina trvá 50 minut a její cena se pohybuje okolo 70Kč.

Jak hodina probíhá:
  • 10-15 minut: cvičení na trampolínkách(řekla bych,že nejnáročnější část hodiny)
  • 10 minut: rozcvička na zemi
  • 10 minut: cvičení na trampolínkách
  • 15-20 minut: posilování na zemi
Mě trampolínky hodně chytly a chystám se chodívat 3x týdně:):D.
Všem doporučuji :)!